Demolice na dálku - to je DXR!

Dálkově ovládané demoliční roboty řady Husqvarna DXR jsou nejnovějšími stroji v oblasti demolic s vysokým výkonem, nízkou hmotností a funkčním designem. To vše navíc na dálku díky nejmodernějšímu a jednoduchému dálkovému ovládání.Produktová řada je tvořena čtyřmi základními modely, od modelu DXR 145 s výkonem 18,5 kW a otočným ramenem v rozsahu 360° po model DXR 315 s výkonem 27 kW a teleskopickým ramenem.


prehled-dxr


Hlavními přednostmi demoličních robotů DXR jsou:

  • kompaktní rozměry - stroj je se svou šířkou 78 cm dostatečně úzký na to, aby se bez problémů vešel do standardních dveřních otvorů


  • všestrannost - díky množství připojitelných nástrojů a příslušenství jsou tyto stroje vhodné a účinné pro téměř každou obtížnou a nebezpečnou práci na stavbě: bourání, sekání, drcení, stříhání, kopání, rýpání, bubnové řezání, aj.


  • bezdrátové ovládání - stroj je vybaven moderním a uživatelsky příjemným dálkovým ovladačem, který využívá technologii Bluetooth a disponuje 3,5 palcovým barevným displejem


  • produktivita - tyto stroje se vyznačují vysokým poměrem výkonu k hmotnosti 
Oficiální prezentace Husqvarna DXR


Pro více informací o řadě DXR nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodného typu právě pro Vaši práci a zajistíme dodání stroje.